Ціна «Зеленої карти» (грн.) для виїжджаючих в країни Європи СК "Українська страхова група" 2024:

 

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Ціна полісу, грн.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Введіть номер телефону
Введіть ваше Ім`я
 

 Наявна можливість оформлення полісу в день початку дії.

Поліс одразу можна перевірити на чинність у базі даних МТСБУ.

 Багато туристів воліють подорожувати на особистому автомобілі. Про те, як убезпечити себе і яка страховка найбільш вигідна говорять багато. Ми пропонуємо звернути увагу на Зелену карту. Це найбільш повна страховка, можлива в країнах Європи.
В Україні з появою обов'язкового автомобільного страхування, ставлення до страховок за кордоном змінилося в кращу сторону - вважають аналітики КАСКО та ОСЦПВ. Водії більше не дивуються необхідності придбати страховий поліс зеленої карти, для в'їзду в країни шен ген зони на автомобілі.


Система міжнародного страхування поширюється на 45 держав: 41 в Європі, а також в Тунісі, Ірані, Марокко та Ізраїлі. Всі вони підтримують єдину базу даних про ДТП і застрахованих автомобілях. Називається ця система Green Card (Зелена карта). Купивши страховку один раз, можна вільно пересуватися на території учасників угоди.
В Україні є власне бюро, що відповідає за діяльність Зеленної карти. Бюро є посередниками країн-учасниць договору. Звичайно, бувалі мандрівники знають, що придбати страховку можна і на кордоні, проте в робочі години та за рощою вартістю. Якщо ви в'їжджаєте в іншу державу вночі, то отримати поліс буде складно. Тому користувачі радять подбати про страховку заздалегідь. До того ж заздалегідь куплена страховка заощадить до 15% вартості.
Щоб оформити страховку необхідно надати мінімальний набір документів: паспорт / посвідчення особи, документи на транспортний засіб. Для юридичних осіб до стандартного пакету додасться свідоцтво про реєстрацію юр. особи.

Як працює карта?

Зелена карта - це ваш найголовніший автомобільний документ за кордоном. Не варто забувати, що його необхідно завжди мати при собі. Система працює з 1951 року і спрямована на те, щоб мінімізувати конфліктні ситуації на дорозі. Кожна країна, що приймає іноземний автомобілів, настійно рекомендує ознайомитися з правилами поведінки на дорозі. В деяких країнах присутні окремі знаки, регулятори швидкісного режиму і т.д.
Так як же працює "Зелена карта"? Якщо ви потрапили в ДТП або відбулося порушення, всі зобов'язання по врегулюванню конфлікту беруть на себе національні бюро учасників події. Вони проводять експертизу і виставляють рахунки представникам постраждалих / відповідачів.

Скільки коштує зелена карта?
Вартість Зеленої карти залежить від напрямку маршруту та сроку дії страховки. Маршрути діляться на два напрямки: Західна Європа та Східна Європа (Білорусь, Молдова, Росія). Страховки, розраховані на Східну Європу є дешевшими. Строк дії страховки бувають наступні: 15 днів, 1-12 місяців.
Найдешевше подорожувати на легкових автомобілях. Найкоротша страховка на 15 днів коштуватиме в межах 640 гривень. За причепи доведеться трохи доплатити. Можна отримати і страховку на рік - це буде коштувати 5 600гривень. Але, погодьтеся, ніщо не може коштувати дорожче власного комфорту і радості від їзди за кермом.

Водій, будь уважний!
За кордоном важливо пам'ятати, що кожна держава має ряд власних правил, які не скрізь прописані. Тому, якщо на дорозі трапилася подія, будьте гранично уважні. Домовитися з інспектором не вийде, за приховування з місця ДТП можуть притягнути до відповідальності. Тому пам'ятайте, що ви тут гість і грати треба за правилами господаря.
Якщо трапилося ДТП, не панікуйте. Слід позначити місце аварії сигнальними знаками і повідомити про ДТП за номером 112 (єдиний номер дорожньої поліції для країн ЄС). В першу чергу необхідно подбати про поранених і надати їм посильну допомогу. Якщо дозволяє знання мови, постарайтеся зібрати контакти очевидців - це може стати в нагоді для докази вашої правоти. Якщо є можливість - сфотографуйте місце ДТП.
У всіх учасників дорожнього руху повинна бути форма Accident statement (повідомлення про ДТП). Заповніть її уважно і без помилок. Опишіть максимально повно ваше бачення ситуації. Візьміть відривну частину зеленої карти в учасників ДТП і віддайте свою. Також не забудьте отримати документи з дорожньої поліції і повідомити про факт ДТП в будь-яке відділення бюро зеленої карти.
В бюро зеленої карти вас попросять надати усі заповнені документи. Будьте уважні: відправити свої папери необхідно в зазначений офіс протягом 15 днів з моменту ДТП.

 

 

      

Цивілка (також Автоцивілка, ОСЦПВ, ОСАГО) – обов'язковий вид страхування цивільної відповідальності власників автомобілів, котрий передбачає страховий захист майна та здоров'я постраждалих внаслідок ДТП.

Максимальні розміри відшкодування збитків по ОСЦПВ становлять:

- 260 тис. грн. за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю кожного потерпілого;

- 130 тис. грн. за шкоду, заподіяну майну потерпілого.