Підбір оптимальних програм страхування автомобіля (КАСКО) у Львові

Страхування КАСКО - це гарантія спокою власника транспортного засобу. Страхова компанія бере на себе ризики викрадення чи пошкодження автомобіля (найчастіше поліс об'єднує усі ризики) в обмін на регулярну страхову премію.

Вартість поліса КАСКО залежить від величезної кількості чинників, причому їх вплив відрізняється в різних страхових компаніях. Дивно, але ідентичні за умовами поліси в двох компаніях можуть відрізнятися за вартістю буквально в рази. При цьому, зміни за декількома пунктами призводять до зворотної ситуації. Саме тому важливо порівняти пропозиції великої кількості страхових компаній і розрахувати вартість поліса в кожній з них, виходячи з персональних даних та вимог клієнта.

Фахівці "IFS Group" підберуть для вас оптимальні страхові пропозиції КАСКО і опишуть всі переваги і недоліки кожного з них.

Для того, щоб обрати найкращу пропозицію по КАСКО, Вам необхідно просто подзвонити нам, або залишити заявку.

Відправивши заяву, ви зможете отримати пропозиції КАСКО від 5 провідних компаній!

Оператор уточнить у Вас усю необхідну інформацію для розрахунку вартості поліса КАСКО. Проведе розрахунок тарифів та аналіз програм по провідних страхових компаніях, з якими ми співпрацюємо. Після цього Ви зможете вибрати найбільш вигідний для Вас варіант.

Доставка та оформлення полісу КАСКО здійснюється в робочі дні з 09:00 по 18:00.

Страховий агент під'їде в зручний для клієнта місце і час. І це ніяк не впливає на знижку на поліс, яка надається кожному нашому клієнту!

Замовити пропозиції по КАСКО
Ваше Ім`я(*)
Будь ласка, вкажіть Ваше ім`я

Контактний телефон(*)
Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

Марка, модель автомобіля
Please let us know your name.

Рік випуску авто
Invalid Input

Вартість авто, грн.
Будь ласка, вкажіть Ваше ім`я

Стаж водіння
Invalid Input

Бажана франшиза
Invalid Input