Партнери

Приватне Акціонерне Товариство «ХДІ страхування» 

ПАТ «ХДІ страхування» є правонаступником СК «Алькона». Компанія працює на українському страховому ринку з 1992 року. Починаючи з 2008 року, після змін в структурі акціонерів, Компанія продовжує свою діяльність у складі німецького холдингу Talanx International AG (до 17.11.2010 - HDI-Gerling International Holding АG) під оновленим брендом «HDI СТРАХУВАННЯ».

Стратегія ПАТ «ХДІ страхування» передбачає діяльність в усіх секторах українського страхового ринку. Компанія має ліцензії на надання страхового захисту практично з усього спектру добровільного та обов'язкового страхування. Сплачений статутний капітал компанії становить 71 млн. грн.

Висока кваліфікація співробітників та наявність розгалуженої регіональної мережі дозволяє компанії працювати на всій території України, забезпечувати швидке та якісне обслуговування клієнтів, незалежно від місця придбання поліса страхування. ПАТ «ХДІ страхування» має всі необхідні умови для вичерпного виконання договірних зобов'язань, для здійснення контролю всього процесу взаємодії Компанії та клієнта. Крім того, в розпорядженні наших співробітників - багаторічний досвід діяльності на світовому страховому ринку компаній, що входять до складу Talanx International AG.

ПАТ «ХДІ страхування» - інформаційно відкрита компанія, яка бере участь в роботі професійних об'єднань. Так, компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України та членом «Ядерного страхового пулу».

У складі міжнародної корпорації, ПАТ «ХДІ страхування» дістало доступ до ресурсів групи, сучасних технологій і методик страхової діяльності. Бренд «HDI СТРАХУВАННЯ» символізує фінансові гарантії, орієнтованість на міжнародні стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до клієнта, що дозволяє забезпечити максимально повне задоволення потреб страхувальників.

 

 

ПрАТ "Українська страхова компанія "Княжа Вієнна Іншуранс Груп"
 Сьогодні УСК «Княжа ВієннаІншуранс Груп» є стабільною страховою компанією з сильним акціонеромViennaInsuranceGroup, – страхової групи №1 в Центральній та Східній Європі, –  яка забезпечує фінансову стабільність своїх дочірніх компаній.

У 2012 році міжнародне рейтингове агентство "Standard &Poor's" підтвердило відмінний рейтингViennaInsuranceGroup: «А+» зі стабільним прогнозом.
  Компанія має надійну програму облігаторного перестрахування завдяки співпраці з відомими перестрахувальними компаніями з усього світу, включаючи власного перестрахувальникаViennaInsuranceGroup –компанію VIGRe.

УСК «Княжа ВієннаІншуранс Груп» представлена ​​в кожному регіоні України, і має сильну регіональну мережу: 26 дирекцій, більше 200 регіональних центрів і більше 900 агентів.

 

ПрАТ «СК ПЗУ Україна»

PZU входить до десятки кращих страхових компаній України, активно виплачує компенсації клієнтам та дотримується рамок законодавства.

За оцінками всесвітнього рейтингового агентства «Standard & Poor's» Група PZU має високу оцінку фінансової стійкості - «А» (зі стабільною перспективою) 
У «Рейтингу страхових компаній» від РА «Експерт-рейтинг» PZU входить до групи А в категорії «Найвищий рівень стійкості страхових компаній»
PZU пропонує понад 75 страхових продуктів для особистого захисту, захисту вашої родини та майна.
Щоденно в українській PZU укладається понад 3500 договорів страхування.
Протягом 9 міс. 2015 року компанія сплатила своїм клієнтам понад 170 млн. грн.
За результатами діяльності 2014 року PZU відзначена в номінації «Інновації у сфері врегулювання», та «Лідер Туристичного страхування» (за версією галузевого видання Insurance TOP)
Страхова Компанія «PZU Україна Страхування життя» — член Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Страхова Компанія PZU входить до складу Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Американської Торгової Палати (ACC).
  

 

 

ПрАТ «Страхова компанія «ВУСО»  

Працює на українському страховому ринку з 24 вересня 2001 року. СК «ВУСО» надає страхові послуги у сфері ризикового страхування, спеціалізується на автострахуванні, на обов'язковому страхуванні авто (автоцивілка), добровільному страхуванні (КАСКО).
Місія страхової компанії «ВУСО» полягає в наданні страхового обслуговування найвищого рівня, перевершуючи очікування клієнтів.
Клієнтами страхової компанії «ВУСО» є понад 1000 юридичних осіб, 2 000 000 простих українських громадян також застрахували свої ризики в СК «ВУСО».

Безкоштовна доставка  у межах Львова.

по Україні - експрес доставка "Нова пошта"

Свобода вибору

У нас ви зможете порівняти ціни різних страхових компаній та обрати для себе найкращий варіант

Економія коштів

Знижки до 30%

Комфорт

Страховка буде доставлена в зручний для вас час та місце