Партнери

 

 

Компанія впродовж багатьох років стабільно утримує високу ліквідність та регулярно демонструє  позитивну фінансову динаміку, залишаючись на страховому ринку  надійним партнером та гідним конкурентом.

2019 рік для СК «ГАРДІАН» став роком нових глобальних стартів в міжнародному масштабі. Завдяки успішній динаміці розвитку, прозорим бізнес процесам та професійному менеджменту, компанія здобула довіру одного з найбільших міжнародних інвесторів – Арунаса Шикшти, який розпочав розвиток компанії в міжнародній площині.

 

ПрАТ "Українська страхова компанія "Княжа Вієнна Іншуранс Груп"
 Сьогодні УСК «Княжа ВієннаІншуранс Груп» є стабільною страховою компанією з сильним акціонеромViennaInsuranceGroup, – страхової групи №1 в Центральній та Східній Європі, –  яка забезпечує фінансову стабільність своїх дочірніх компаній.

У 2012 році міжнародне рейтингове агентство "Standard &Poor's" підтвердило відмінний рейтингViennaInsuranceGroup: «А+» зі стабільним прогнозом.
  Компанія має надійну програму облігаторного перестрахування завдяки співпраці з відомими перестрахувальними компаніями з усього світу, включаючи власного перестрахувальникаViennaInsuranceGroup –компанію VIGRe.

УСК «Княжа ВієннаІншуранс Груп» представлена ​​в кожному регіоні України, і має сильну регіональну мережу: 26 дирекцій, більше 200 регіональних центрів і більше 900 агентів.

 

ПрАТ «СК ПЗУ Україна»

PZU входить до десятки кращих страхових компаній України, активно виплачує компенсації клієнтам та дотримується рамок законодавства.

За оцінками всесвітнього рейтингового агентства «Standard & Poor's» Група PZU має високу оцінку фінансової стійкості - «А» (зі стабільною перспективою) 
У «Рейтингу страхових компаній» від РА «Експерт-рейтинг» PZU входить до групи А в категорії «Найвищий рівень стійкості страхових компаній»
PZU пропонує понад 75 страхових продуктів для особистого захисту, захисту вашої родини та майна.
Щоденно в українській PZU укладається понад 3500 договорів страхування.
Протягом 9 міс. 2015 року компанія сплатила своїм клієнтам понад 170 млн. грн.
За результатами діяльності 2014 року PZU відзначена в номінації «Інновації у сфері врегулювання», та «Лідер Туристичного страхування» (за версією галузевого видання Insurance TOP)
Страхова Компанія «PZU Україна Страхування життя» — член Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Страхова Компанія PZU входить до складу Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Американської Торгової Палати (ACC).
  

 

 

ПрАТ «Страхова компанія «ВУСО»  

Працює на українському страховому ринку з 24 вересня 2001 року. СК «ВУСО» надає страхові послуги у сфері ризикового страхування, спеціалізується на автострахуванні, на обов'язковому страхуванні авто (автоцивілка), добровільному страхуванні (КАСКО).
Місія страхової компанії «ВУСО» полягає в наданні страхового обслуговування найвищого рівня, перевершуючи очікування клієнтів.
Клієнтами страхової компанії «ВУСО» є понад 1000 юридичних осіб, 2 000 000 простих українських громадян також застрахували свої ризики в СК «ВУСО».